Regulamin

Zasady:

1. Warunki ogólne

1.1 Każdy użytkownik zobowiązany jest do przestrzegania postanowień Regulaminu.

1.2 Osoba wgrywająca pliki do naszego serwisu ponosi za nie wszelką odpowiedzialność prawną.

1.3 Zabronione jest wgrywanie plików zawierających wirusy komputerowe, treści sprzeczne z polskim prawem i do których użytkownik nie posiada praw autorskich.

1.4 Administracja serwisu Uper.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia pliku bez uprzedniego informowania o tym fakcie

1.5 Obowiązuje zakaz spamowania w jakiejkolwiek postaci (komentarze, opisy, prywatne wiadomościi...). W przypadku złamania tegu punktu użytkownik zostanie zablokowany. Jeśli jesteś zainteresowany reklamą w naszym serwisie, skontaktuj się z nami.

2. Publiczny Uploader

2.1 Uploader publiczny to uploader z którego mogą korzystać zarówno osoby niezarejestrowane w naszym serwisie jak i osoby które mają u nas konto.

2.2 Użytkownik ma prawo wybrać, czy jego plik ma być publiczny (widoczny na liście plików publicznych).

2.3 Użytkownik może wgrać jednorazowo zarówno pojedynczy plik jak i zestaw plików.

2.4 Publiczny uploader służy do szybkiego przesyłania plików, które po przesłaniu pobierze wąskie grono osób, a pliki nie będą nam już potrzebne.

2.5 Maksymalny rozmiar wgrywanego pliku wynosi pięć megabajtów. W przypadku przekroczenia tej wielkości plik nie zostanie zamieszczony na serwerze

2.6 Przez publiczny uploader niemożliwe jest przesyłanie animowanych obrazków (GIF). Po przesłaniu staną się one statyczne

2.7 Pliki wgrane do Publicznego Uploadera kasowane są po pięciu pobraniach.

3. Indywidualny Uploader

3.1 Indywidualny uploader to całkiem osobny uploader, dostępny tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego serwisu.

3.2 Maksymalny rozmiar wgrywanego pliku wynosi dziesięć megabajtów.

3.3 Użytkownik wgrywający plik ma możliwość wybrania folderu, do którego wrzucany będzie plik. Domyślnie pliki wgrywane są do folderu ‘Moje pliki’.

3.4 Użytkownik ma możliwość tworzenia galerii – należy w tym celu utworzyć folder z zaznaczoną opcją ‘Ustaw ten folder jako galerię obrazków.’

3.5 Użytkownik ma możliwość zmiany nazwy i rozszerzenia plików wgranych przez indywidualny uploader.

4. Twoje konto

4.1 Podczas rejestracji wymagana jest aktywacja konta polegająca na potwierdzeniu autentyczności swojego adresu e-mailowego

4.2 Zarejestrowanemu użytkownikowi przysługuje określona ilość miejsca i transferu (w zależności daty rejestracji i innych czynników ilość ta może się zmieniać)

4.3 Licznik transferu resetowany jest co miesiąc.

4.4 Użytkownik ma możliwość utworzenia listy kontaktów i wyboru grupy osób, które będą mogły przeglądać jego pliki.

4.5 Zarejestrowany użytkownik wyraża zgodę na wykorzystywanie adresu e-mail w celach marketingowych, oraz informacyjnych.

5. Postanowienia końcowe

5.1 Nie gwarantujemy, że korzystanie z serwisu będzie funkcjonowało nieprzerwanie, bezpiecznie, bezbłędnie oraz cały czas bezpłatnie.

5.2 Nie odpowiadamy za skasowanie pliku przechowywanego na naszym serwerze

5.3 Nie odpowiadamy za zawartość przesyłanych plików. Użytkownik, który wgrał plik jest za niego odpowiedzialny

5.4 W przypadku gdy ktoś naruszył Twoje prawa autorskie prosimy o kontakt. Pliki chronione prawami autorskimi zostaną niezwłocznie usunięte.

5.5 Zastrzegamy sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu w każdej chwili bez powiadomienia użytkowników naszego serwisu